Лора (li_ga2014) wrote,
Лора
li_ga2014

Лагідне Мукачеве

Оригинал взят у ne_znaiko в Лагідне Мукачеве


  Так залоскотали котика сажотруса, що він аж світиться. До речі, в самого сажотруса рогів немає, то каштанові свічки повелися так підступно.

Чарівна книгарня запрошує до казкового світу  Просто на вулиці дівчата зваблюють чоловіків морозивом.  Навіщо прикрашати фронтони будинків чиїсь головами, бюстами чи гербами? Краще встановити туди кам`яний вазон з рослиною. Навідь Мукачевська міська рада розташувалася в іграшковому будинку. Тепер зрозуміло, що тут все трохи казкове.  Якщо до попередньої крамниці суворо заборонялося заходити з драконами чи на драконах, то до цієї запрошують. Як не зайти, то вийти в сурповоді дракона чи ще когось міфічного.  Придбавши таку хатню тваринку, можна злетіти на замкову гору і поглянути на Мукачеве з неї.

  Сам замок величний, його неможливо охопити одним поглядом.

  Тут вже повно гербів, скульптур, зброї, таємних ходів, галерей і лабіринтів.  Колодязь глибиною 47 метрів, продовбаний кілька століть тому в вулканійній скелі, досі має воду. Ні в кого немає сумнівів, що людям без допомоги міфічних істот таке не під силу. Розповідають про демонів, які були обманом запроторені на такі надважкі роботи.

  На замковому мосту є всього лише один охоронець. Він дозволяє і влітати, і вилітати.

Tags: УКРАЇНА
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments